Site Logo

Polityka odpowiedzialnego hazardu

  1. Annexio Limited ("my" lub"nas" lub "nasz") bardzo angażujemy się aby zapewnić graczom srodowisko odpowiedzialnego hazardu. Hazard powinnien byc odbierany jako działanie rekreacyjne,ale może również powodować problemy dla mniejszosci graczy. Naszym celem jest zapobieganie nałogowego używania strony oraz zapobieganie używania naszych gier przez osoby niepełnoletnie, jednoczenie chcemy zapewnić przyjazne i zabawne doswiadczenie hazardu naszym graczom. Jako, że jestemy odpowiedzialnym operatorem gier hazardowych, dobre samopoczucie naszych graczy jest dla nas najważniejsze.

  2. Oferujemy różne opcje i narzędzia ochronne dla graczy na naszej stronie internetowej, aby pomóc graczom jesli tego potrzebują. Obejmują one: 1. sprawdzian rzeczywistości, w której gracze są w stanie ustawić przypomnienie '' po 1 godzinie, 2 godzinach, 3 godzinach, 4 godzinach lub 6 godzinach jako przypomnienie, jak długo są oni zalogowani na swoim koncie gracza; 2. Limitowaną kwotę depozytu, która pozwala graczą na ustalenie maskymalnej kwoty depozytu w okresie 1 lub, 7 lub 30 dni; 3. przerwa; która pozwala graczą wziąć krótkie przerwy od naszego serwisu na okres 24h, 1 tygodnia, 1 miesiąca lub 6 tygodni; i 4. samowykluczenie, gdzie gracza ma do wyboru opcje samowykluczenia z serwisu na okres 6 miesięcy, 1 roku, 2 lal,, 5 lat lub na stałe

  3. Gorąco zachęcamy do rozważenia poniższych informacji w celu utrzymania pod kontrolą gier hazardowych: 1. hazard nie powinien być postrzegane jako sposób na zarabianie pieniędzy lub płacenia długów. Powinien być formą rozrywki; 2. należy zapoznać się z zasadami gry; 3. należy wydawać na zakłady tylko takie kwoty pieniędzy, które można stracić 4. nie należy próbować ścigać straty; 5. nie powinno się grać, kiedy jesteś zdenerwowany lub w depresji; 6. należy śledzić ilość czasu i pieniędzy wydanych na hazard

  4. Jesteśmy świadomi, że od czasu do czasu hazard może przekształcić się w problem dla niektórych naszych graczy. Dlatego zachęcamy do rozważenia profesjonalnego wsparcia i pomocy ze strony któregokolwiek z tych organizacji, jeśli podejrzewasz, że możesz mieć problem z hazardem: http://www.gamcare.org.uk (numer pomocy: 0808 8020 133 (UK)) http://www.gamblingtherapy.org http://www.gambleaware.co.uk Najważniejsze to jak najszybciej rozpoznać czy hazard może mieć negatywny wpływ na Twoje życie, tak aby można było skorzystać ze srodków zapobiegawczych oraz skorzystać z pomocy.

  5. Musisz mieć ukończone przynajmniej 18 lat ( lub być w legalnym minimalnym wieku jaki obowiązuje w kraju w którym mieszkasz), aby korzystać z naszej strony. Nie wolno Ci korzystać z naszej strony jeli nie posiadasz minimum 18 lat.

  6. Naszym celem jest zapobieganie temu aby osoby niepełnoletnie mogły korzystać z naszej strony i wdrożyliśmy funkcję w ramach naszego procesu rejestracji, która używa systemu weryfikacji w momencie rejestracji, aby sprawdzić wiek potencjanych graczy. Zalecamy również jeli dorosli używają tego samego komputera co osoby nieletnie aby pomysleli o instalacji Net Nanny ™ (darmowe oprogramowanie) lub Parental Control ™ bar na swoich komputerach.

  7. Jeli masz jakies dodatkowe pytania o naszej Polityce Odpowiedzialnego Hazardu, prosimy skontaktować się z naszym działem obsługi klienta at support@lottogo.com.

Site Logo Dziękujemy za powiadomienie nas
Twoje konto zostało zawieszone, a ktoś z naszego zespołu odpowiedzialnego hazardu skontaktuje się z Tobą najszybciej, jak to możliwe. Aby uzyskać więcej porad: Nasz zespół wsparcia dla członków jest dostępny na czacie na żywo, przez e-mail na adres support@lottogo.com lub dzwoniąc pod numer 0207 1000 200. GamCare jest czołowym brytyjskim dostawcą informacji i wsparcia dla osób dotkniętych problemem hazardu. Ich usługi są bezpłatne, poufne i nieoceniające. Możesz porozmawiać z doradcą pod bezpłatnym numerem telefonu 0808 8020 133 (od 8 rano do północy, siedem dni w tygodniu). Jeśli jesteś w kryzysie lub powyższe usługi są niedostępne, możesz skontaktować się z Samarytanami na bezpłatnym telefonie 116 123 (UK i ROI). W nagłych wypadkach zawsze wybieraj numer 999.